533 615 511

O mnie

Natalia Baczyńska
Nazywam się Natalia Baczyńska, jestem absolwentką Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze na kierunku fizjoterapia oraz absolwentką studiów magisterskich na Politechnice Opolskiej. Na co dzień zajmuję się indywidualną pracą z pacjentami oraz jestem czynnym zawodnikiem MMA. Łączenie dwóch pasji jakimi są fizjoterapia i sport pomaga mi jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby pacjentów w moim gabinecie, szczególnie sportowców zmagającymi się na swojej ścieżce zawodniczej z wieloma kontuzjami.

Moja praca - fizjoterapia to moja pasja, a pomaganie ludziom jest moim priorytetem i sprawia, że kocham swój zawód jeszcze bardziej. Powrót do zdrowia moich pacjentów jest dla mnie największą satysfakcją.

W swojej pracy staram się podchodzić do każdego kto do mnie przychodzi indywidualnie. Nie ważne czy jesteś doświadczonym sportowcem czy "typem kanapowca" lub może zmagasz się z dolegliwościami po wypadku lub operacji. Nie ma to znaczenia, na tyle na ile tylko potrafię pomogę w każdym przypadku dostosowując indywidualny program rehabilitacji tylko dla Ciebie.

By móc jak najlepiej pomagać sowim pacjentom nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych.

W pracy z pacjentem wykorzystuję szeroki wachlarz metod poprzez terapię manualną , wisceralną, szeroko pojętą terapię narzędziową, Kinesiotaping, terapię punktów spustowych, czy też terapię zaburzeń psychosomatycznych  oraz wiele innych technik, które pomogą sprawić, że każdy w moim gabinecie zostanie potraktowany indywidualnie i poczuje się komfortowo a co najważniejsze poprawi się stan jego zdrowia.

Umów się na wizytę online

Sprawdź dostępne terminy, wybierz rodzaj wizyty i umów się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Zadzwonimy lub napiszemy, aby potwierdzić wizytę.